Голубинський ДНЗ " Усмішка"








Наші групи

 

 

1."Краплинка"

Група № 1, Старша І

Вихователь: Стегура Марія Юріївна

 

1.Веретеннік Олександра Валентинівна

 

2.Ванін Кирил Вікторович

 

3.Гудачок Вадим Юрійович

 

4.Гуцул Іванна Віталіївна

 

5.Гісем Наталія Рудольфівна

 

6.Гісем Павло Рудольфович                    

 

7.Динис Артем Юрійович

 

8.Єрьоменко Анна Юріївна

50% багатодітні

9.Молнар Мартін Володимирович

 

10.Макар Андрій Андрійович

50% багатодітні

11.Мешко Яна Володимирівна

 

12.Палей Марія Михайлівна                             

 

13.Попович Дарина Іванівна

 

14.Тенкач Микола Сергійович

 

15.Уліганець Іван Олександрович                        

100% малозабезпечені

16.Уліганець Василь Олександрович                        

100%малозабезпечені

17.Цанько Соломія Юріївна

 

   18.Чутора Тетяна Юріївна

 

 

 

 

 

 

 2. Старша група IІ "Ромашка"

 

Група № 1, Старша І

Вихователь: Уліганець Маріана Іванівна

1.Безик Костянтин Михайлович

 

2.Вдовиченко Давид Олександрович

 

3.Гаврилов Максим Іванович

 

4.Калабішка Ганна Михайлівна

 

5.Кобулей Ангеліна Олександрівна

 

6.Кополович Ольга Іванівна

 

7.Клименко Юліана Романівна                            

50% багатодітні

   8.Кішкаш Георгій Ярославович

 

9.Мигович Даніель Едуардович

 

10.Мішков Станіслав Дмитрович                         

100%малозабезпечені

11.Мургаш Ганна Максимівна

 

12.Проц Юліана Олександрівна

 

13.Попович Анастасія Михайлівна

 

14.Попович Анастасія Іванівна

 

15.Попович Максим Віталійович

 

16.Полончик Аріна Юріївна

 

17.Русин Ілля Іванович

 

18.Скиба Владислав Володимирович

 

19.Стегура Ірина Михайлівна

 

20.Татач Рувим Васильович

 

 

 

 

 

 

 

 3. Середня група I "Барвінок"

Група № 3, Середня І                                                                                 

   Вихователь: Грабар Руслана Георгіївна

 

1.Гучкович Софія Іванівна

 

2.Гудачок Ніколь Вікторівна

 

3.Грабар Владислав Вікторович

 

4.Добра Іван Андрійович

 

5.Зінчук Кіра Ігорівна

 

8.Кривецька Дарина Русланівна          

50% багатодітні

9.Клименко Микола Романович            

50% багатодітні

10.Лисюк Злата Василівна

 

11.Поцко Ганна Андріївна

 

12.Мишков Єгор Дмитрович

 

13.Попович Кирило Вікторович             

50% багатодітні

14.Славич Ємір Олександрович

 

15.Сидоран Елеонора Андріївна

 

16.Русин Ростислав Віталійович

 

17.Фалес Дарина Едуардівна

 

18.Чернова Поліна Василівна

 

19.Шпортень Олександра Сергіївна

 

20.Фізер Тетяна Петрівна

 

21.Грубі Марія Едуардівна

 

22. Сокач Дарина Василівна

 

 

 

4.Середня ІІ "Веселка"

 

Група № 6,Середня ІІ

Вихователь: Прожегач Марія  Миколаївна

 

  1.Бабинець Максим Васильович

 

2.Грабар Софія Ярославівна

 

3.Грибанич Яна Василівна

 

4.Дичка Андрій Ростиславович

 

5.Ковач Олександр Васильович      

50% багатодітні

6.Кобулей Василь Павлович                   

100% малозабезпечені

7.Кобулей Єлісей Максимович

 

8.Клименко Назар Станіславович

 

9.Малярчик Сергій Михайлович               

50% багатодітні

10.Мелеш Наталія Георгіївна

 

11.Суремко Єлізавета Романівна

 

12.Сможаниця Василь Васильович

 

13.Скоблецька Юлія Вікторівна

 

14.Цанько Сирафим Віталійович                        

50% багатодітні

  15.Чернова Каріна Володимирівна

 

16.Шкорка Іван Михайлович                              

100% учасник АТО

17.Щербина Іван Іванович

 

 

 

 

5.Ясельна група "Ягідка"

 

   група №5, Ясельна ІІ

    Вихователь: Макар Олександра Володимирівна

 

1.Білас Діана Іванівна

 

2.Гейдел Дарина Андріївна

 

3.Довгомеля Ангеліна Сергіївна

 

4.Зубільчак Тімея Юріївна

 

5.Кровицький Павло Васильович

 

6.Кішкаш Антон Ярославович

 

7.Маковська Анастасія В’ячеславівна

 

8.Попович  Ернест Михайлович                     

100%малозабезпечені

9.Попович Мирослав Васильович                  

100%малозабезпечені

  10.Русин Ангеліна Віталіївна

 

  11.Райчинець Домініка Владиславівна          

50% багатодітні

  12.Рендзей Софія Василівна

 

13.Сідор Ілля Іванович

 

14.Югас Іван Русланович

 

15.Володіна Анастасія Едмундівна

 

 

 

 

 

6.Ясельна група "Дзвіночок"

 

     група №4, Ясельна І.                                                      

    Вихователь: Зінчук Марина Володимирівна

 

1.Бандура Артем Олегович

 

2.Йовбак Андрій Іванович

 

3.Куля Олег Олегович

 

4.Мішко Дарина Євгенівна

 

5.Мигович Владислава Володимирівна

100% малозабезпечені

6.Міндей Мілан Юрійович

 

7.Нефедов Валерій Валерійович

 

8.Полончик Назар Юрійович

 

9.Русин Борислав Федорович

 

10.Ряшко Матвій Іванович

 

11.Скоромцов Павло Іванович

 

12.Сегеді Семен Вікторович

 

13.Тенкач Катерина Сергіївна

 

14.Фенинець Ян Васильович